Окупанти продовжують залякувати жителів Мелітополя 

Окупанти продовжують залякувати жителів Мелітополя 

Російські загарбники продовжують психологічно тиснути на мешканців тимчасово окупованого Мелітополя. Про це розповів мер міста Іван Федоров, пише "Еспресо".

За його словами, окупанти перевдягаються в цивільний одяг і починають розповідати вигадки про те, що буде після деокупації.

"Вони зрозуміли, що за рік окупації не можна знайти сприяння в українців. Росіяни почали їх вганяти в страх та паніку. Один із основних методів терору - росіяни просто переодягаються у цивільне і стають у черги, здебільшого там, де є літні люди і починають розповідати про те, як будуть ЗСУ знущатися над мешканцями після деокупації міста. Це неправда та не відповідає дійсності", - зазначив Федоров.

Також росіяни змушують українців отримувати паспорт російської федерації і наголошують, що без нього не пропустять навіть у лікарню.

"Вони у Токмаку при вході у лікарні поставили відділення міграційної служби і якщо ти хочеш отримати допомогу, ви маєте подати документи на отримання паспорта. Вони це роблять з розумінням, що скоро будуть бігти і хочуть до свого злочину долучити якомога більше людей і загнати їх таким чином страх, що у них після деокупації виникнуть проблеми", – пояснив Федоров.

Нагадаємо, що у Рубіжному Луганської області окупаційна влада рф примушує населення отримувати громадянство росії, аби влаштуватися на роботу.

Як писав “Ми-Україна” раніше, російські окупаційні війська обстріляли Краматорськ Донецької області касетними боєприпасами. Внаслідок цієї атаки двоє людей загинули, є поранені.

Головне