Окупанти намагаються стимулювати видобуток корисних копалин на ТОТ

Окупанти намагаються стимулювати видобуток корисних копалин на ТОТ

Окупанти намагаються налагодити стабільний видобуток корисних копалин на тимчасово окупованих територіях України. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Для цього Кремль прийняв низку правових актів.

Окупантам не вдалось налагодити стабільний видобуток на низці найбільших гірничодобувних підприємств. 

"Кремль об’єднав усі захоплені металургійні підприємства на окупованих територіях України під створеним у 2022 році “ТОВ “ЮГМК Донецк””, що юридично зареєстроване на ТОТ Цхінвальського району Грузії. В його управлінні перебувають майнові комплекси Єнакіївського, Макіївського та Алчевського металургійних заводів, а також Стаханівського заводу феросплавів, Макіївкоксу,  Ясинівського коксохімічного заводу та Комсомольського рудоуправління", — ідеться у повідомленні ЦНС.

Для реалізації окупантам не вистачає доломіту, а також флюсового та доломітизованого вапняку, який вони мають намір видобувати у кар’єрах Родниковського та Каракубського родовищ.  

Нагадаємо, у ніч проти 25 лютого на залізничній станції у Котомеж була розсипана українська агропродукція з восьми напіввагонів. Про це повідомило Мінінфраструктури.

Як писали "Ми-Україна" раніше, до жодного українського полоненого не доїхав жоден представник "Червого хреста". Це є вердиктом цій організації. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак у ході форуму "Україна. Рік 2024".

Головне