Одеса - "столиця блекаутів": що з електропостачанням у регіоні зараз

Одеса -

Одеса та Одеський район постраждали чи не найбільше після численних ворожих ракетних обстрілів. Між тим, регіон вже практично повністю від них оговтався, дефіцит потужності в мережі відсутній.

Про це в ефірі національного телемарафону “Єдині новини” на каналі “Ми-Україна” розповів речник керівника Одеської ОВА Сергій Братчук.

"Якщо говорити про Одещину, то взагалі Одеса та Одеський район - це дві найбільш постраждалі локації після обстрілів наприкінці минулого року та вже цьогоріч. Ми вже жартуємо, що Одеса та Одеський регіон - це дві "столиці блекаутів", - зазначив він.

В області триває ремонт обладнання. Проте енергетикам вдалось знайти технічну можливість надати електроенергію у всі територіальні громади Одещини.

"Є мережеві відключення, коли йде перенавантаження. Є аварійні, є планові, але наразі маємо електроенергію і працюємо. Що стосується критичної інфраструктури, то ми вже давно вийшли на той рівень, коли жодні обстріли не можуть нічого зробити", - наголосив Братчук.

Він додав, що нині під час атак всі критичні об'єкти переходять на живлення від електрогенераторів великої потужності.

Як писав "Ми-Україна" раніше, рф збила американський безпілотник за 120 км від Криму. На момент інциденту дрон не ніс озброєння, хоча його конструкція передбачає встановлення на ньому ракет Hellfire.

Під час перехоплення російськими літаками він був на висоті близько 7,6 км. Су-27 армії рф кружляли над ним і зливали на нього паливо, мабуть, намагаючись зіпсувати його устаткування.

Головне