Очільник ВПС США здійснив політ на винищувачі F-16, яким кермував штучний інтелект

Очільник ВПС США здійснив політ на винищувачі F-16, яким кермував штучний інтелект

Міністр Повітряних сил США Френк Кендалл здійснив політ на винищувачі F-16, яким кермував штучний інтелект. Про це повідомляє видання AP.

Очільник ВПС заявив, що побачив достатньо, аби довірити штучному інтелекту рішення про запуск зброї.

"Конкретні деталі розробки не розголошуються. Відомо, що команди інженерів тестують алгоритми штучного інтелекту на базі експериментального літака X-62A VISTA. Розробники повідомили, що менш ніж за рік вони пройшли шлях від початкового встановлення ШІ в бортові системи X-62A до перших тестових боїв алгоритмів штучного інтелекту і живих пілотів", - ідеться в повідомленні.

Пілоти Vista кажуть, що жодна інша країна у світі не має такого реактивного літака зі штучним інтелектом.

Програмне забезпечення спочатку вивчає мільйони точок даних у симуляторі, а потім перевіряє свої висновки під час реальних польотів. 

Нагадаємо, жіноча збірна України з фехтування виборола бронзову медаль на Кубку світу з фехтування у Гонконгу. 

Українська збірна здобула бронзу і вперше піднялася на пʼєдестал пошани на Кубку світу з фехтування на рапірах. Раніше найкращим результатом було шосте місце, яке українки посіли в лютому 2024 року в Єгипті.

Як писали "Ми-Україна" раніше, російські окупанти вдарили керованою авіаційною бомбою по Харкову. У результаті виникла пожежа на цивільному підприємстві - станом на 19:30 її не могли загасити. Також відомо про шістьох постраждалих.

Головне