Німеччина виділить на відновлення України ще 52 млн євро

Німеччина виділить на відновлення України ще 52 млн євро

Міністерка з питань економічного співробітництва ФРН Свенья Шульце, яка напередодні відвідала з неанонсованим візитом Одесу, оголосила про виділення Німеччиною ще 52 млн євро на відбудову. По це пише Tagesschau. 

“Посеред війни ми перебуваємо у процесі відновлення України. Забезпечення електроенергією, теплом і водою також відіграє свою роль у справі зміцнення українського суспільства в цій війні. Тому Україна потребує не тільки озброєння, а й цивільної підтримки", - заявила Шульце. 

Анонсовані кошти будуть витрачені на облаштування додаткових пунктів обігріву, закупівлю електрогенераторів та підтримку подальшого надання населенню адмінпослуг. 

В цілому упродовж 2022 року міністерство, яке очолює Шульце, спрямувало на допомогу Україні близько 600 млн євро.

В Одесі міністерка перебувала близько 10 годин. Там вона зустрілася з віцепрем'єром з питань інфраструктури Олександром Кубраковим і обговорила з ним деталі німецько-українського співробітництва. Це її другий візит в Україну, вперше вона відвідала нашу країну у травні. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, на американській авіабазі “Рамштайн” у Німеччині розпочалось восьме засідання Контактної групи з питань оборони України.

Головне