Ніхто не змусить Україну капітулювати: реакція Всеукраїнської Ради Церков на слова Папи Римського

Ніхто не змусить Україну капітулювати: реакція Всеукраїнської Ради Церков на слова Папи Римського

Всеукраїнська Рада Церков відреагувала на слова Папи Римського для України "підняти білий прапор". Про це вони повідомили у заяві.

"Ми щоденно молимося за мир. За повернення наших бійців з фронту, заручників з полону, біженців з чужини. За порозуміння між народами і зцілення ран, нанесених війною. Але, здатися на милість цього ворога - це не про мир. Це про перемогу рабства над свободою, мороку над світлом, про зверхність права сильного над силою права", - йдеться у повідомленні.

У ВРЦ повідомили, що надають благословення воїнам задля перемоги України у війні та наголошують, що "ніхто не примусить українців капітулювати".

"Тому ми благословляємо і благословлятимемо наших вірних на захист своєї країни, молитимемося за Перемогу над ворогом і справедливий мир, простягатимемо руку всім людям доброї волі, які підтримують Україну в цей вирішальний час. Ми віримо і знаємо, що ніколи не залишимося у цьому наодинці", - наголошують там.

Нагадаємо, глава Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук прокоментував скандальну заяву Папи Римського про "білий прапор". Про це повідомляє пресслужба УГКЦ.

"Україна зранена, але нескорена! Україна змучена, але вона стоїть і вистоїть! Повірте мені, нікому й на гадку не спадає здатися. Навіть там, де сьогодні ідуть бойові дії; послухайте наших людей в Херсоні, Запоріжжі, Одесі, Харкові, Сумах!" – заявив глава УГКЦ Святослав Шевчук під час зустрічі з українською громадою у Нью-Йорку.

Як писали "Ми-Україна" раніше, ввечорі,10 березня, над Дніпровським районом області збили ворожий безпілотник. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Головне