Нідерланди виділяють 100 млн євро на закупівлю артилерійських снарядів для України

Нідерланди виділяють 100 млн євро на закупівлю артилерійських снарядів для України

Нідерланди виділяють 100 млн євро на закупівлю артилерійських снарядів для українських захисників. Про це у Twitter написав прем’єр-міністр країни Марк Рютте.

"Я був у Парижі з главами держав і урядів широкої групи країн на зустрічі щодо підтримки України. Важливо, перш за все, виконати те, що ми обіцяли.  Саме тому Нідерланди виділяють понад 100 мільйонів євро на чеську ініціативу щодо швидкої доставки в Україну сотень тисяч артилерійських снарядів", - йдеться в повідомленні.

Варто зазначити, що Нідерланди і надалі підтримуватимуть Україну щонайменше протягом наступних 10 років. 

"Ми знаємо, що путін готується до тривалої війни. Нам потрібно продовжувати показувати, що ми непохитні і що час не на його боці", - додав Рютте.

Нагадаємо, що Європейський Союз має обмежити витрати на соціальне забезпечення та зниження податків, щоб стримати російську агресію за рахунок збільшення фінансування оборони та безпеки. 

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, заступник глави Офісу президента Ігор Жовква розпочав переговори з норвезькою делегацією щодо укладення двосторонньої безпекової угоди

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.