Не можуть гарантувати безпеку: організатори Формули-1 заявили про скасування гран-прі в Італії

Не можуть гарантувати безпеку: організатори Формули-1 заявили про скасування гран-прі в Італії

В Італії скасували гран-прі Формули-1 через повені, які охопили країну. Про це пише The Guardian.

Гран-прі Формули-1 планували провести на півночі Італії цими вихідними. 

"Після обговорень між Формулою-1, президентом Міжнароодної автомобільної федерації, компетентними органами, включаючи відповідних міністрів, президента автомобільного клубу Італії, президента регіону Емілія-Романья та місцевої влади було вирішено не проводити гран-прі на автодромі в Імолі", - йдеться у повідомленні.

Організатори пояснили своє рішення тим, що не можуть забезпечити безпечне проведення заходу для уболівальників, команд та персоналу.

"Це правильно та відповідально, враховуючи ситуацію, з якою стикаються міста регіону. Було б неправильно чинити подальший тиск на місцеву владу та екстрені служби в цей важкий час", - наголосили представники Формули-1.

У той же час голова Формули-1 Стефано Доменікалі назвав повені у регіоні трагедією.

"Це така трагедія – бачити, що сталося з Імолою та Емілією-Романьєю, містом і регіоном, у якому я виріс, і мої думки та молитви з жертвами повені та постраждалими сім'ями і громадами… Рішення, яке було прийнято, є правильним для всіх у місцевих громадах і сім’ї Формули-1, оскільки ми повинні забезпечити безпеку і не створювати додаткового тягаря для влади, поки вони мають справу з цією жахливою ситуацією", - наголосив Доменікалі.

Як повідомляли "Ми-Україна", Італію охопила потужна повінь, в результаті якої вже загинули дві людини та тисячі були евакуйовані. Синоптики попереджають, що найгірше може бути ще попереду, адже опади тривають.

Головне