Нардеп попередив про можливе зменшення призовного віку

Нардеп попередив про можливе зменшення призовного віку

В Україні занадто пізно знизили призовний вік з 27 до 25 років, можливо що це не остання зміна. Про це заявив народний депутат України Роман Лозинський в інтерв'ю Liga.

За його словами, Україна вже третій рік веде повномасштабну війну, і тих, хто загинув або отримав поранення, потрібно замінювати. Тим, хто понад два роки виконує завдання на передовій, необхідний відпочинок.

“Чи може суспільство мати підтримку тези про те, що треба зменшувати призовний вік? Я думаю, що це питання риторичне. І якщо спитати, чи хтось сказав би, що хотів би це зробити… Ніхто б не сказав "так, давайте", - сказав Лозинський.

Він додав, що зважаючи на умови, в яких Україна продовжує боротьбу проти російської агресії, ще одне зменшення призовного віку не варто виключати.

“Якщо ми говоримо про те, що ми продовжуємо боротьбу за власне існування… Так, нам потрібне рішення про зменшення віку для участі у бойових діях. І те, що зараз зменшили вік з 27 до 25 років, на превеликий жаль, ми маємо дивитися реально. І за умови, що залишатиметься така лінія фронту, що триватиме війна, не виключено, що це - не остання зміна щодо віку для мобілізації”, - додав нардеп Лозинський.

Як писали "Ми-Україна" раніше, ситуація в енергосистемі України залишається складною, але контрольованою та стабільною попри значні прицільні обстріли.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.