Нардеп Холодов пояснив причини складання мандату

Нардеп Холодов пояснив причини складання мандату

Народного депутата Андрія Холодова виключили з партії “Слуга народу” після того, як він подав заяву про складання повноважень. Він назвав причину, чому складає депутатські повноваження.
 
Текст звернення оприлюднила у телеграмі речниця партії Юлія Палійчук.

Холодов пояснив, що в його родину прийшла хвороба, тому він надалі не може "суміщати обов'язки глави сім'ї, займатись лікуванням дружини, дитини та одночасно бути присутнім на всіх засіданнях Верховної Ради".

"Тому я прийняв рішення скласти повноваження народного депутата, щоб моє місце зайняла людина, яка може цілком присвятити себе цій роботі", - написав нардеп.

Він закликав колег підтримати у сесійній залі його заяву про складання депутатських повноважень.

Палійчук уточнила, що Рада планує розглянути заяву про складання депутатських повноважень Холодова на найближчому пленарному засіданні.

Нагадаємо, 25 липня народний депутат України від партії “Слуга Народу” Юрій Арістов написав заяву на складання мандату.

“До Верховної Ради України надійшла заява від народного депутата України Арістова Ю.Ю. про складання повноважень народного депутата України”, – написав спікер парламенту.

Стефанчук додав, що заява нардепа буде розглянута на найближчому пленарному засіданні.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, армія рф у вівторок, 1 серпня, обстріляла Нікопольщину з важкої артилерії. На щастя, жертв чи постраждалих немає.

Головне