Найбільше мінне поле у світі: на розмінування території України піде близько 10 років

Найбільше мінне поле у світі: на розмінування території України піде близько 10 років

Росія створила в Україні найбільше мінне поле. Наразі площа замінованих територій перевищує 250 тисяч кв. км. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Ми-Україна".

Згідно з підрахунками, обсяг замінованих територій в Україні перевищує територію деяких країн, наприклад, Румунії або Великої Британії.

Проблемою також є те, що замінованість впливає не лише на соціальне життя, але й на економіку, адже заміновані території тягнуть за собою великі проблеми для сільського господарства, яке є однією з головних галузей української економіки.

За підрахунками ДСНС, з 24 лютого 2022 року в Україні було знищено понад 300 тисяч вибухонебезпечних предметів. Найбільш замінованими областями в Україні є Харківська та Херсонська.

Спеціально для позначення місць мінувань в Україні створили спецкарту замінованих територій, де позначено всі місця, на яких вже було виявлено або де можуть бути вибухонебезпечні предмети.

Варто зазначити, що за прогнозами фахівців, на розмінування всієї території України потрібно буде 5-10 років, однак це лише приблизні підрахунки.

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", спостережний пост сил оборони України виявив дві дрейфуючі протикорабельні міни біля берегів Одеської області.

Головне