На бойове чергування в Україні заступив другий дивізіон ЗРК Patriot

На бойове чергування в Україні заступив другий дивізіон ЗРК Patriot

Другий дивізіон зенітно-ракетного комплексу "Patriot" вже також заступив на бойове чергування в Україні.

Про це повідомив командувач Повітряних сил Збройних сил України генерал-лейтенант Микола Олещук у своєму Telegram-каналі.

"Кажуть є заборона ГШ "селфитись" на фоні техніки! Вибачте, не втримався. Другий дивізіон ЗРК "Patriot" уже в роботі! Посилюємо ППО, наближаємо перемогу", - повідомив Олещук.

Він також оприлюднив селфі на тлі ЗРК, який почав боронити небо України.

Крім того, речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат підтвердив у коментарі видданю "Українська правдв", що другий дивізіон ЗРК "Patriot" наданий міжнародними партнерами, вже виконує бойову роботу на одному з напрямків. Його визначило військове керівництво.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, командувач Повітряних сил генерал-лейтенант Микола Олещук 26 квітня показав відео з нещодавно переданим Україні зенітно-ракетним комплексом “Patriot”. За словами Олещука, із квітня 2023 року ЗРК “Patriot” вже перебуває на бойовому чергуванні в Україні. Командувач також подякував західним партнерам, керівництву держави та війська за те, що Повітряні сили нарешті отримали те, чого так прагнули. Мова йде про зброю проти ворожої “балістики”.

Водночас речник Командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат заявив, що системи Patriot допоможуть Україні на певних напрямках, де зараз противник застосовує керовані авіабомби з літаків СУ-35. За його словами, цей ЗРК має значно більшу дальність, ніж С-300.

Головне