Маємо успіх на деяких ділянках фронту, але за Бахмут важкі бої тривають, - Сирський

Маємо успіх на деяких ділянках фронту, але за Бахмут важкі бої тривають, - Сирський

Російські окупанти намагаються наступати фактично по усій східній лінії фронту, але найбільш важкі бої наразі тривають за Бахмут. Українські захисники мають частковий успіх на окремих ділянках.

Про це заявив командувач Сухопутних військ Збройних сил України генерал-полковник Олександр Сирський, передає Telegram-канал Military Media Center. За словами командувача, наразі російські війська намагаються прорвати оборону українських воїнів та просунутись в глибину їх бойових порядків.

"Найбільш запеклі бої тривають в районах Кремінної, Торського, Білогорівки, Спірного. Утім, епіцентром бойових дій залишається Бахмут. Бої за місто тривають", - йдеться в заяві Сирського.

При цьому противник задіяв всі свої потужності та намагається прорвати оборону на декількох напрямках та повністю оточити місто. Командувач Сухопутних військ зазначив, що бої ідуть на півночі, сході та півдні міста. Водночас завдяки мужності наших воїнів ворог зазнає величезних втрат та вкотре відкочується без успіху.

"На жаль, і ми маємо втрати, але набагато менші, ніж наші оборонці завдають ворогу. На деяких ділянках наші підрозділи мають частковий успіх", - додав Сирський.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, командувач Східного угруповання військ, генерал-полковник Олександр Сирський прибув на одну із найважливіших ділянок фронту - у Бахмут. Сирський тримає на контролі оперативну обстановку на фронті. Також він вживає необхідних заходів для утримання Бахмуту під контролем Сил оборони України. За словами командувача Східного угруповання військ, оборона Бахмута ламає плани окупантів та заважає їм просуватися вперед.

Головне