Маслов: Спецтрибунал проти рф буде створено, це питання вже вирішено

Маслов: Спецтрибунал проти рф буде створено, це питання вже вирішено

Спецтрибунал проти рф вже точно буде створено. Наразі вирішується лише питання  моделі цього трибуналу. Про це в  ефірі телемарафону "Єдині новини" на каналі "Ми-Україна" розповів голова Комітету Верховної Ради з питань правової політики Денис Маслов. 

За його словами, депутати відповідної робочої групи постійно працюють, зокрема і в офіційних відрядженнях, над підтримкою цього трибуналу у тому вигляді, в якому його хоче бачити Україна.

"Це досить об'ємна складна робота, яку депутати разом з очільником Офісу президента, з Президентом України, з Міністерством закордонних справ досить давно вже роблять. І результати цієї роботи ми можемо бачити. Адже на початку весни ніхто не вірив взагалі у можливість створення трибуналу. А зараз вже питання створити чи не створити не стоїть. Є питання лише про модель створення трибуналу. Для нас завдання від Президента - довести це до логічного кінця. Створити спеціальний трибунал за злочин агресії проти вищого військово-політичного керівництва російської федерації і посадити їх на лаву підсудних. І ми обов'язково це зробимо", - -зазначив Маслов.

При цьому він висловив сподівання, що після цього світ зможе сказати, що справедливість настала і міжнародна система безпеки зрештою відновилася.

"Без всього цього - цього не буде", - резюмував парламентар.

Як повідомляли "Ми-Україна", голова Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що кількість країн-учасниць групи щодо створення спецтрибуналу для покарання росії за злочин агресії вже зросла до 32.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.