Макрон знову заявив про необхідність переговорів між Україною та рф

Макрон знову заявив про необхідність переговорів між Україною та рф

Президент Франції Емманюель Макрон вкотре заявив, що Україна повинна налагодити діалог з країною-агресором росією. Свою думку він висловив в інтерв'ю іспанському виданню El Pais.

За словами глави французької держави, його країна підтримує Україну, проте українцям варто шукати діалог з рф.

Також Макрон розповів, коли він востаннє розмовляв з російським президентом Володимиром Путіним. Він стверджує, що не зідзвонювався з главою російської держави останніми тижнями, проте політики знаходяться у постійному контакті.

Крім того французький президент спробував знову виправдати свою заяву про те, що росіян не потрібно принижувати.

"Міста не змінюються і географія не змінюється. Ви можете боротися з лідерами, ідеями, проектами. Ми робимо це рішуче, без двозначності. Але потім, у довгій історії з містами-сусідами, необхідно знати як знайти шляхи та засоби для розбудови миру. Це станеться свого часу. І я говорив це тоді, коли всі про це забували, повторюючи, що: "Треба поставити Росію на коліна тощо". Це все. Жестами і вчинками я показав, що сьогодні Франція понад усе стоїть поруч з українським опором, військовою підтримкою та санкціями. Тому немає ніякої двозначності, але ми завжди повинні зберігати здатність до діалогу", - заявив Макрон.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, Франція анонсувала передачу Силам оборони України бронемашин та колісних танків для боротьби з російським окупаційним військом. 

Головне