Кислиця про переговори з Путіним: Він довів, що це неможливо

Кислиця про переговори з Путіним: Він довів, що це неможливо

Переговори з президентом російської федерації Володимиром Путіним вести неможливо, він це вже неодноразово довів своїми діями. Відповідну заяву зробив постійний представник України при ООН Сергій Кислиця на засіданні Радбезу, пише Укрінформ.

Український дипломат нагадав, як російський диктатор не виконував Мінські угоди та обіцяв, що війни не буде.

"Настав час визнати правду. Правда полягає в тому, що путін раз і назавжди довів, що з ним неможливо вести переговори. Послідовний підрив росією Мінських домовленостей і їх остаточне знищення роблять це абсолютно очевидним. А рішення путіна розпочати повномасштабне вторгнення стало тим "осиковим кілком", який цей вампір самогубно ввігнав у себе", - наголосив Кислиця.

Разом з тим він звернувся до "здорових сили в росії, якщо такі є", і попросив їх змусити Путіна виконати вимоги Генеральної асамблеї ООН щодо негайного припинення війни в Україні та виведення російських військових з української території.

"Диктатор повинен здатися і відійти в минуле", – зазначив постпред України в ООН.

Нагадаємо, раніше секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов розповів, що росія вже починає благати про переговори з Україною. Все частіше для цього рф починає залучати посередників.

Як повідомляли “Ми-Україна”, колишній помічник президента росії Владислав Сурков визнав, що влада рф, створюючи Мінські угоди, робила їх таким чином, щоб вони не були виконані.

Головне