Коли Україна поверне Крим та чи застосує росія ядерну зброю - прогноз Бена Ходжеса 

Коли Україна поверне Крим та чи застосує росія ядерну зброю - прогноз Бена Ходжеса 

Для України 2023 рік стане переможним, вже до кінця цьогорічного пляжного сезону українська армія поверне під свій контроль тимчасово окупований ворогом Крим. У цьому цілком впевнений  екскомандувач армії США в Європі, експерт вашингтонського Центру аналізу європейської політики Бен Ходжес. 

Коли Україна поверне Крим

За прогнозом Ходжеса в інтерв’ю “РБК-Україна”, окупований з 2014 року півострів повернеться під контроль України до кінця літа 2023 року. 

“Україна ніколи не буде в безпеці і не зможе відновити свою економіку, поки росія контролює Крим. Тому важливо, щоб Україна звільнила Крим, я очікую, що це буде зроблено до кінця серпня”, - зазначив він. 

Генерал-лейтенант США у відставці додав, що услід за Кримом Україна поверне собі й всі інші свої території, які наразі перебувають під контролем окупантів.  Ходжес висловив цілковиту упевненість у тому, що у 2023 році Україна переможе росію. 

Ядерний шантаж рф: чи застосує росія ядерну зброю проти України 

На думку Ходжеса, Кремль з дуже малою ймовірністю застосує ядерну зброю у російсько-українській війні. 

“Це не дає жодної переваги на полі бою, і Кремль, я думаю, вірить попередженням президента Байдена про "катастрофічні наслідки", якщо росія використає ядерну зброю”, - підкреслив він. 

Як писав "Ми-Україна" раніше, цілком упевнений у здатності України до кінця літа 2023 року повернути собі Крим і очільник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов. Він неодноразово заявляв, що окупований півострів ми повертаитмо комбінованим шляхом: і силою, і дипломатією. 

Головне