Колаборанти активно тікають з Мелітополя: мер розповів про найгучніші випадки

Колаборанти активно тікають з Мелітополя: мер розповів про найгучніші випадки

Колаборанти почали ще активніше тікати з тимчасово окупованого Мелітополя в Запорізькій області. Особливо це стосується тих, біля чиїх осередків нещодавно лунали вибухи.

Про це розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Про те, що їх (колаборантів - ред.) виїжджає багато, ми знаємо, але є дві сім'ї. Перша - це сім'я колишнього керівника комунального підприємства Доломан, яка захопила наші комунальні аптеки і вкрала бюджетні кошти. Тиждень тому був вибух біля одного з під'їздів - він був безпосередньо біля під'їзду колаборантки Доломан, чоловік якої захотів балотуватися в якусь раду від "Єдиної росії". Після вибуху одразу, на наступний ранок, їх вже як язиком злизало з міста Мелітополь, їх там вже немає", - розповів Федоров.

За його словами, ці колаборанти вважають, що зможуть сховатися в певній "цивілізованій" країні. Зокрема, в Європейському Союзі. Однак партнери України точно не дадуть місце для проживання колаборантам, особливо тим, хто вже має підозру від правоохоронних органів України.

"Така ж ситуація зараз відбувається з ще одним колаборантом - Румянцевим, який називав себе керівником МГБ (Міністерства громадської безпеки). Саме ця "нелюдина" відповідала за те, що здавала наших патріотичних мешканців, здавала їхні будинки, саме через цю "нелюдину" чинився терор та знущання над нашими мешканцями. Сьогодні він успішно виїхав до тимчасово окупованого Криму, потім до росії", - зазначив мер Мелітополя.

Федоров також додав, що це питання часу, коли колаборант Румянцев буде відповідати за свої вчинки. Зрадникам точно не вдасться вбігти, резюмував мер міста.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, СБУ ідентифікувала ще 12 колаборантів з окупаційного “МВС рф” у Херсонській області. Вони займалися фабрикуванням справ проти українців.

Головне