Кількість загиблих у Дніпрі збільшилась до 27 осіб: рятувальна операція триває

Кількість загиблих у Дніпрі збільшилась до 27 осіб: рятувальна операція триває

У Дніпрі знову зросла кількість загиблих у будинку, куди напередодні влучила російська ракета.

Як розповіла радниця голови Дніпропетровської ОВА Наталія Бабаченко, наразі в місцевих лікарнях перебувають понад 30 поранених.

"На місці прильоту працюють понад 500 рятувальників та майже 100 одиниць техніки. На зараз уже 27 загиблих, у лікарнях понад 30 поранених, 12 осіб у важкому стані, серед них - дитина", - розповіла Бабаченко.

Також вона розповіла, як себе почуває жінка, яку рятувальники сьогодні дістали дістали з-під завалів: 

"У неї сильне переохолодження. Зараз вона в реанімації, але ніяких інших пошкоджень у неї немає", - повідомила представниця ОВА.

У той же час радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смірнов зазначив, що рятувальники планують працювати до ночі.

"Рятувальники працюють без жодних перепочинків. Одні ДСНС-ки міняють інших. Робота буде продовжуватись допоки ми не зможемо сказати собі, що ми зробили все. Пошукові робити триватимуть, як мінімум, до ночі", - розповів Смірнов в ефірі "Ми-Україна".

У той же час Варто зазначити, що містяни почали приносити квіти та дитячі іграшки до зруйнованого будинку. В Дніпрі оголосили триденний траур.

Люди несуть квіти та дитячі іграшки до зруйнованого будинку в Дніпрі

Як раніше повідомляли "Ми-Україна", Президент України Володимир Зеленський висловив співчуття всім рідним та близьким загиблих у багатоповерховому будинку в Дніпрі, який був зруйнований російською ракетою 14 січня.

Головне