Канада пропонує створити коаліцію для повернення з росії українських дітей

Канада пропонує створити коаліцію для повернення з росії українських дітей

Представники Канади на зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики запропонували створити коаліцію країн, що сприятиме поверненню депортованих росією українських дітей. Про це повідомляє Офіс Президента.

“Під час третьої зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики, що відбулася на Мальті, запропоновано створити міжнародну коаліцію країн, яка сприятиме, зокрема, поверненню українських дітей, депортованих чи примусово переміщених Росією з тимчасово окупованих територій України. Таку ініціативу під час зустрічі на Мальті озвучила делегація Канади, і її підтримали багато країн – учасниць заходу”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ініціатива стане продовженням плану Bring Kids Back UA Президента України. Вона є елементом плану реалізації Формули миру в частині повернення депортованих дітей, звільнення цивільних заручників і військовополонених, підготовленого й представленого на Мальті міжнародною робочою групою.

Як писали "Ми-Україна" раніше, з небезпечних районів Херсонської області, які обстрілюють російські військові, правоохоронці евакуювали вже 90 дітей.

Як зазначається, неповнолітніх дітей разом із батьками або законними представниками евакуювали з 23 населених пунктів Херсонщини. Евакуацією з-під обстрілів займались як поліцейські, так і волонтери та органи влади.

Головне