Кадиров готовий "забрати" Бахмут у разі виходу "вагнерівців" з міста

Кадиров готовий

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що чеченські бойовики готові замінити ПВК "Вагнера" у Бахмуті у разі їхнього відходу з міста. 

За словами Кадирова, йому неприємно чути заяви Євгена Пригожина про вихід "вагнерівців" з Бахмута через значні втрати, спричинені відсутністю  боєприпасів у ПВК.

Також глава Чечні заявив, що засмучений відсутністю реакції російського Міноборони на звинувачення Пригожина.

"Якщо піде старший брат Пригожин і "Вагнер", то Генштаб втратить досвідчений бойовий підрозділ, і на його місце в Артемівську (колишня назва Бахмута, - ред.) прийде молодший брат Кадиров і "Ахмат". Якщо сценарій все ж буде таким, то наші бійці вже готові висунутися і зайняти місто. Це питання кількох годин", - наголосив Кадиров.

Як повідомляли "Ми-Україна", російська ПВК “Вагнер” може піти з Бахмуту. Ватажок “вагнерівців” Євген Пригожин заявив, що це станеться за умови, якщо Міноборони рф не задовольнить їхню потребу у снарядах.

Згодом представник ГУР МО Андрій Черняк заявив, що анонсоване ватажком “групи Вагнера” Євгеном Пригожиним виведення найманців ПВК з Бахмуту є його спробою перекласти свій провал із захоплення міста на когось іншого. У розвідці вважаються, що заява Пригожина не призведе до виходу “вагнерівців” з населеного пункту.

Головне