Кадрові зміни в уряді: Рада призначила трьох нових міністрів

Кадрові зміни в уряді: Рада призначила трьох нових міністрів

Верховна Рада України проголосувала за призначення Михайла Федорова, Олександра Камишіна та Оксена Лісового на нові посади.

  • Михайло Федоров став віцепрем'єр-міністром з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - міністром цифрової трансформації України. "За " його кандидатуру свої голоси віддали 311 народних обранців.
  • Олександр Камишін став новим міністром з питань стратегічних галузей промисловості України. Його кандидатура отримала 312 голосів.
  • Оксен Лісовий став новим міністром освіти і науки України. "За" - 313 нардепів.

Напередодні, 20 березня, Рада відправила у відставку трьох міністрів. Мова йде про міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна, міністра цифрової трансформації Михайла Федорова та міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. 

Нагадаємо, під час засідання парламентської фракції “Слуга народу” 18 березня за участю представників уряду було ухвалено рішення про розширення повноважень віцепрем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Павло Рябікін 18 березня 2023 року написав заяву про звільнення з посади міністра з питань стратегічних галузей промисловості. На посаду міністра з питань стратегічних галузей промисловості його було призначено 4 листопада 2021 року.

Як писав "Ми-Україна" раніше, прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що прийшов час конфісковувати активи рф. Він додав, що Європейський Союз має проявити сильнішу політичну волю для підтримки України, адже країна-агресор має знати, що рано чи пізно треба буде платити за завдану шкоду.

Головне