ЄС зможе поставляти Україні по 2 млн артснарядів щороку

ЄС зможе поставляти Україні по 2 млн артснарядів щороку

Єврокомісар із питань фінансів Йоганнес Ган вважає, що з 2025 року Європейський Союз зможе виготовляти до двох мільйонів артилерійських снарядів для України щороку. Про це повідомив єврокомісар із питань фінансів Йоганнес Ган.

"До кінця року ми матимемо настільки великі виробничі потужності, що зможемо виробляти два мільйони артилерійських снарядів з наступного року", – додав він.

Єврокомісар визнав, що ЄС не зміг виконати обіцянку про постачання мільйона снарядів Україні через проблеми з виробництвом.

"Боєприпаси завжди вироблялися лише відповідно до попиту. Саме тому ми скоротили багато виробничих потужностей у минулому, і тепер нам доводиться нарощувати їх знову", – пояснив Йоганнес Ган.

Нагадаємо, коаліція дронів офіційно стартувала у рамках роботи Контактної групи з питань оборони України. Про це повідомляє Міноборони.  

Міністр оборони України Рустем Умєров підписав відповідний лист про наміри й висловив вдячність співлідерам Коаліції дронів. 

Як писали "Ми-Україна" раніше, влада американського штату Техас заявила про план збудувати військову базу поблизу спільної ділянки кордону з Мексикою. Об'єкт розташують на березі річки Ріо-Гранде, яка виконує функцію держкордону. Як пише CNN, вже з квітня на ному можна буде дислокувати близько 300 військовослужбовців.

Головне