Як правильно сушити взуття взимку та чого категорично робити не можна

Як правильно сушити взуття взимку та чого категорично робити не можна

Одним із найпоширеніших явищ як восени, так і взимку є намокле через несприятливу погоду взуття. З цією проблемою стикався хоча б раз чи не кожен, і переважна більшість з нас, на жаль, вирішують її неправильно. Зокрема, сушать мокре взуття на обігрівачах чи батареях, тим самим лише псують зовнішній вигляд речі і суттєво скорочують термін його "життя".

"Ми-Україна" пояснить, як правильно сушити мокре взуття, аби не нашкодити йому та відповість, чого робити категорично не рекомендується. 


Сушка взуття експрес-методом - правильно чи ні?


Намагаючись прискорити висушування намоклого взуття ми часто ставимо його по поверненню додому на гарячу батарею або впритул до обігрівача. Однак завдяки тісному контакту з сильним джерелом тепла, взуття стає більш жорстким і ламким: штучні матеріали тріскаються і "сідають", а натуральна шкіра втрачає еластичність.

Ба більше, при регулярному сушінню таким методом втрачаються також і водовідштовхувальні властивості речі, що для взуття вкрай небажано.


 

 

Сушити взуття правильно - як це робити 


Для того, щоб висушити взуття правильно і не пошкодити його властивості, рекомендується проводити сушку у теплому та сухому приміщенні, яке повинно гарно провітрюватись. Так, такий процес сушки займе багато часу, на відміну від "неправильного", проте точно збереже первісний вигляд улюбленої речі.

Водночас провести сушку вологого взуття можна і швидше. Для цього вам знадобиться звичайна друкована газета. Заповніть нею увесь простір усередині черевиків, попередньо зім'явши її. Потому радимо змінювати папір, який вбере в себе вологу, хоча б раз на кілька годин. Проводити такі маніпуляції потрібно до повного висихання взуття.

Зауважимо, що замінити зім'яту газету можна також пакетиками, які містять в собі гранули силікагелю. 

 

 

Наостанок підкреслимо, що завдяки дотриманню кількох вищевикладених порад для правильного сушіння взуття, виготовленого чи то зі штучних тканин або з натуральної шкіри, ви зможете зберегти його зовнішній вигляд і функціонал, а також зробите термін служби вашого взуття значно довшим. 

Раніше "Ми-Україна" поділився з читачами способом, як можна легко видалити сольові розводи із взуття, тканини, а також килимів.

Головне