Ізраїль допомагає Україні на 8 з 10, - посол Бродський

Ізраїль допомагає Україні на 8 з 10, - посол Бродський

Ізраїль може більше допомагати Україні у війні проти російської федерації. Втім існують "червоні лінії" щодо постачання зброї. 
 
Про це в ефірі "Ми-Україна" заявив посол Ізраїлю в Україні Михайло Бродський.
 
"І я знаю, наскільки активно і ефективно Ізраїль допомагає Україні з першого дня війни. В першу чергу це допомога, що стосується медицини - польовий госпіталь, лікування та протезування поранених військових, лікування дітей з онкозахворюваннями, десятки тонн медикаментів, медичне обладнання. А також продовольство, вода, генератори", - розповів він.
 
За його словами, величезна частка допомоги, про яку дуже часто забувають - це підготовка кадрів для допомоги Україні: психологи, соцпрацівники. Бродський додав, що за час війни сотні людей побували в Ізраїлі та навчалися за ізраїльськими програмами.

"Ізраїль продовжить підтримувати Україну. І водночас продовжить діяти в рамках тих "червоних ліній", які в нас існують. Ізраїль знаходиться в особливому регіоні, ми не члени НАТО, тому наші проблеми та виклики – принципово інші. Існує реальна загроза ракетних обстрілів, війни з Іраном, нам треба підтримувати армію в стані боєздатності", – зазначив він.

Бродський додав, що вся зброя, яка є на озброєнні, необхідна Ізраїлю, і немає лишнього озброєння, яке б могли передати Україні.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, через два роки в росії відбудеться оновлення еліти та деімперіалізація. Таку думку висловив речник керівника офісу президента України Михайло Подоляк.

Головне