Із небезпечних населених пунктів Харківщини евакуювали усіх дітей, - Мінреінтеграції

Із небезпечних населених пунктів Харківщини евакуювали усіх дітей, - Мінреінтеграції

Із небезпечних населених пунктів Харківщини евакуювали усіх дітей. Зокрема, 79 дітей вивезли з населених пунктів Куп’янського району (Вільхуватської, Петропавлівської, Великобурлуцької і Дворічанської територіальних громад) у межах обов’язкової евакуації.

Про це повідомила прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій у Telegram-каналі. Як зазначається, рішення про евакуацію було ухвалено Координаційним штабом з питань обов’язкової евакуації під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

"Зокрема, обов’язкову евакуацію дітей проведено у Вільхуватській, Петропавлівській, Великобурлуцькій і Дворічанській територіальних громадах. Евакуйовані мешканці отримали одноразову фінансову допомогу у розмірі 2 тис. гривень на дорослого і 3 тис. гривень на дітей віком до 18 років та осіб з інвалідністю", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли "Ми-Україна" раніше, очільник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш заявив, що евакуювати все цивільне населення з прифронтової Авдіївки неможливо. За його даними, станом на зараз у Авдіївці залишаються 1 778 осіб. Також він додав, що зараз у Авдіївці залишилася лише одна дитина. Однак знайти її не можуть, адже родина переховується від представників влади. Крім того Барабаш розповів, що людей з Авдіївки вивозять щодня. Однак охочих виїжджати все менше.

Голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов розповів, що через постійно обстріли на Куп’янському напрямку рада оборони Харківської області прийняла рішення про обовʼязкову евакуацію дітей. Він розповів, що за минулий місяць відновили електропостачання понад 2000 абонентам.

Головне