Іспанія відправить Україні шість танків Leopard до кінця наступного тижня

Іспанія відправить Україні шість танків Leopard до кінця наступного тижня

Іспанія відправить Україні свою першу партію бойових танків Leopard до кінця наступного тижня.

Про це йдеться в заяві Міністерства оборони Іспанії в четвер, 23 березня.

Шість танків Leopard 2A4 пройшли останні перевірки на заводі поблизу Севільї на півдні Іспанії, йдеться у заяві.

Міністр оборони Іспанії Маргарита Роблес відвідала завод. Вона повідомила, що незабаром туди прибудуть для перевірки та випробувань ще чотири танки Leopard 2A4, призначені для України.

Перша група українських військових завершує навчання на військовій базі на півночі Іспанії, повідомило минулого тижня міністерство оборони.

https://weukraine.tv/leopard-2-patriot-ta-inshe-yake-ozbroyennya-opanovuyut-ukrayinski-bijtsi-v-krayinah-nato/

Нагадаємо, Leopard-2 є найбільш затребуваним в Україні. Кількість “леопардів”, які мають надійти до лав ЗСУ є найчисельнішою серед інших танків. Саме тому навчання українських військових з опанування цих машин є наразі найбільш активними. 

Українських танкістів Leopard 2 навчають і в рамках тренувальної місії UNIFIER, яку започаткувала Канада. Інструктори з Канади, а також польські та норвезькі військові проводять навчання з використання танків Leopard 2 для українських захисників у Польщі.

Тренуванням українських бійців займаються інструктори з “Кінних Лорда Страткони” (“Королівські канадці”) 1-ї Канадської механізованої бригадної групи 3-ї Канадської дивізії ЗС у партнерстві з військовослужбовцями ЗСУ Польщі та Норвегії.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Зеленський запропонував лідерам ЄС провести “мирний саміт”.

Головне