Інтенсивні обстріли паралізували бізнес у Херсоні 

Інтенсивні обстріли паралізували бізнес у Херсоні 

Бізнес у звільненому Херсоні практично повністю зупинив свою роботу. Підприємці не можуть працювати через регулярні обстріли регіону окупантами, повідомив радник міського голови Роман Головня в ефірі "Ми-Україна". 

Він додав, що по місту щогодинно "прилітає" по 2-3 рази. Обстріли супроводжуються постійними вимкненнями електроенергії.

“Сьогодні вести бізнес в місті вкрай складно. На хвилі повернення Херсону, звичайно було таке піднесення. Багато підприємців хотіли повернутися, почати вже роботу. Але після того, як почались інтенсивні обстріли, звичайно це робити важко”, - зазначив він.

Головня розповів, що нині у Херсоні працюють в основному ті сфери, які займаються обслуговуванням населення, яке залишилось в місті:  це комунальні структури та медичні заклади. Водночас він додав, що в обласному центрі відчутний суттєвий дефіцит кадрів.

Як писав “Ми-Україна” раніше, у Європейській Раді парламентарі шукають більше можливостей для впровадження санкцій проти росії – як економічних, так і персональних.

Головне