Ігнат: В Україні затишшя ударів по критичній інфраструктурі, однак на Бахмутському напрямку йдуть пекельні бої

Ігнат: В Україні затишшя ударів по критичній інфраструктурі, однак на Бахмутському напрямку йдуть пекельні бої

Росія поки не б'є ракетами по критичній інфраструктурі України, однак на окремих ділянках, зокрема, на Бахмутському напрямку, тривають пекельні бої. Про це заявив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону.

Він нагадав, що останній ракетний удар рф по Україні був 31 грудня минулого року. Тоді окупанти випустили 20 ракет. Крім того в новорічну ніч росіяни атакували Україну дронами. Це ж сталося і наступної ночі - з 1-го на 2-ге січня.

"Зараз маємо те затишшя по ударах по критичній інфраструктурі, але немає затишшя саме на Бахмутському напрямку, де обороняються наші захисники, де йдуть пекельні бої. Ну власне чи очікувати (нового ракетного удару рф, - ред.)? Ми завжди очікуємо, ми завжди готові до відбиття повітряного нападу, повітряної агресії ворога", - наголосив Ігнат.

Також він відповів на питання про те, чи потрібно Україні хвилюватися через 72 ракети, які росія тримає в Середземному морі. За словами Ігната, те, що ті ракети ж там, нічого не означає, адже інші країни не збираються їх пропускати над своєю територією.

Як раніше повідомляли Ми-Україна, українські енергетики показали, який вигляд зараз має одна з трансформаторних підстанцій після масованого ракетного удару росіян.

Головне