Ігнат розповів, які системи потрібні Україні для посилення ППО

Ігнат розповів, які системи потрібні Україні для посилення ППО

Українська система протиповітряної оборони потребує посилення. Зокрема, Україні потрібні системи ППО малого радіуса дії. Про це заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

За його словами, Україна очікує хороших новин з Вашингтону, де зараз перебуває президент Володимир Зеленський. 

"Рішення, які будуть прийняті, стосуються посилення нашої протиповітряної оборони. Зокрема, мова йде не лише про далекобійні системи Patriot чи IRIS-T, NASAMS, а і про ППО малого радіуса дії, що здатна ефективно, в автоматичному режимі знищувати "шахеди", - заявив Ігнат.

При цьому він наголосив, що росія почала частіше застосовувати ударні дрони, а для їхнього ефективного знищення потрібне раціональне озброєння, яке дозволить не допустити дефіцит ракет. 

"Маємо розуміти, що посилення "малої" ППО та мобільних вогневих груп потрібно для відбиття атак саме ударних БПЛА", - зазначив речник командування Повітряних сил ЗСУ.

Як повідомляли "Ми-Україна", окупанти 21 вересня запустили по території України 43 ракети, захисникам вдалося збили 36. Ворожі ракети запускали у декілька хвиль, а у повітряному просторі України вони постійно змінювали курс. Згодом речник Повітряних сил Юрій Ігнат висловив думку, що наша ППО відпрацювала непогано.

Головне