Графіки відключень діятимуть по всій Україні з 16:00 - Укренерго

Графіки відключень діятимуть по всій Україні з 16:00 - Укренерго

У понеділок, 10 червня, стабілізаційні графіки відключень електроенергії планують застосовувати з 16:00 до 22:00, у ці години можливі знеструмлення. Про це повідомили в Укренерго.

"Енергоживлення об’єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватись не буде", — заявили в Укренерго.

Причиною застосування графіків є зростання споживання електроенергії на початку робочого тижня.

Енергоживлення об'єктів критичної інфраструктури, які виконують функцію життєзабезпечення населення, обмежуватися не буде.

Нагадаємо, Україна вже скористалась дозволом Сполучених Штатів Америки завдавати ударів по рф. Про це повідомив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

Як писали "Ми-Україна" раніше, за підсумками бойової доби 9 червня загальні втрати ворога у війні проти України збільшились на ще майже 1200 солдатів армії рф. Сили оборони України також знищили десяток танків, 13 бойових броньованих машин, понад пів сотні артилерійських систем та літак.

Головне

Ірина Фаріон померла в лікарні Львова після скоєного на неї замаху. Про це повідомили в пресслужбі Першого медичного обʼєднання Львова, передає кореспондентка телеканалу "Ми-Україна" Олександра Стасишин.