Херсонські кавуни в цьому році будуть, - Толоконніков

Херсонські кавуни в цьому році будуть, - Толоконніков

Українці зможуть поласувати херсонськими кавунами у 2023 році. Близько 40 агропідприємств займуться посівною кампанією кавунів в Херсонській області.

Про це повідомив речник Херсонської ОВА Олександр Толоконніков в ефірі "Ми-Україна".
 
"50 га було з самого початку, які могли бути засіяні, ще розміновано близько 20. Люди планують засіватись – близько 40 агропідприємств будуть займатися цим. З гарних новин – небагато, але будуть херсонські кавуни, на 2 000 га буде посіяний баштан, це дуже символічно для нас", – розповів він.

Нагадаємо, 18 березня нардеп Дмитро Соломчук сказав, що через військову агресію росіян та замінування територій у 2023 році посівної кампанії у Херсонській області не буде. Кавунів чекати не варто.

"У Херсонській області, на жаль, більшість територій заміновані, поля побиті снарядами, потрібен час для розмінування. Але цибулю, кавуни та дині буде сіяти Одеський регіон, частина Кіровоградської області", - повідомив він.

Крім того, червоний буряк, моркву та картоплю садитимуть у центральних і західних областях України. Кавуни в 2023 році сіятиме в основному Одеська область.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, Болгарія не надаватиме Україні безкоштовно МіГ-29, але має альтернативу. Існує ймовірність, що до України потраплять старі боєприпаси країни.

Напередодні також стало відомо, що Болгарія через посередників, ймовірно, мже продати Україні велику кількість боєприпасів. Це могло б суттєво вплинути на перебіг війни проти росії.

Головне