"Хаос серед курсів та тренінгів": як парламент збирається врегулювати "освіту для дорослих"

Український парламент розпочав процес впорядкування освітнього процесу для дорослих українців. З цією метою у січні у першому читанні було ухвалено законопроєкт 7039 "Про освіту дорослих". 

Як пояснила в ефірі "Ми-Україна" членкиня комітету ВР з питань освіти, науки та інновацій Юлія Гришина, завдяки цьому документу українці, які хочуть змінити професію, зможуть постійно розвиватися, вдосконалюватися та бути конкурентоспроможними. 

"У нас є інститути підвищення кваліфікації, Youtube-канали, тренінги, курси...тобто цей весь хаос, який зараз є, буде впорядкований. Ми зробимо так, щоб доступ до якісного навчання мали і державні особи, і комунальні, і фізичні, і приватні. Для того, щоб кожен громадянин мав право обрати там, де якісніше навчання. Доступ до держфінансування матимуть не тільки великі державні інститути підвищення кваліфікації і так далі, а будь-які провайдери освіти для дорослих, які надають якісну та швидку освіту", - розповіла вона.

Як писав "Ми-Україна" раніше, попри війну росії в Україні усі зарплати на пенсії будуть виплачуватись, жодних загроз для соціальних статей бюджету немає. 

Головне