Гуменюк: Росіяни змінили свою тактику, оскільки ракетного потенціалу у них критично мало 

Гуменюк: Росіяни змінили свою тактику, оскільки ракетного потенціалу у них критично мало 

Ракетний потенціал рф критично малий, тому росіяни змінили тактику своїх ударів. Про це розповіла речниця ОК "Південь" Наталія Гуменюк в програмі "Лінія фронту" на каналі "Ми-Україна".

"Спостерігаємо зміну тактики ворога. Вони почали більш інтенсивно застосовувати на нашому напрямку керовані авіаційні бомби. Це запуск з літаків, вони за допомогою авіації, яка не наближається в зону ураження протиповітряної оборони, запускають такі бомби і б'ють по цивільних об'єктах. Зокрема, хлібзавод, молокозавод, приватні обійстя. Просто зранку була знов така атака. Уражено селище Львове (Харківська область, - ред.), де просто серед вулиці, серед приватних будинків… Пошкоджені самі будинки вибуховою хвилею і велика вирва", - розповіла Гуменюк.

Також вона додала, що росіяни намагаються довести світовій спільноті та своєму народу, що рф не втрачає свою потужність. 

"Їм зараз необхідно переключити увагу світової спільноти, у тому числі і свого внутрішнього споживача на те, що їхня потужність залишається. Тобто, що вони не втрачають потужності, вони мають потенціал. От тільки ракетного потенціалу критично мало, і вони зараз намагаються його компенсувати ось такими ударами керованими авіаційними ударами", - наголосила Гуменюк.

Як повідомляли "Ми-Україна", у ніч проти 22 березня російські окупаційні війська здійснили атаку на територію України дронами-камікадзе “Shahed-136”. За даними Генерального штабу ЗСУ, силами та засобами протиповітряної оборони атака була відбита - знищено 16 таких БПЛА.

Головне