Готували масові заворушення: СБУ викрила в Дніпрі ячейку "партії Шарія"

Готували масові заворушення: СБУ викрила в Дніпрі ячейку

Служба безпеки України викрила в Дніпрі протиправну діяльність регіонального "відділення" забороненої "партії Шарія". У приміщеннях осередку було знайдено інструкції з алгоритмом дій щодо провокації масових заворушень під час громадських заходів.

Про це повідомляє пресслужба відомства у Telegram-каналі.

"Також зловмисники готувались до проведення вуличних акцій на підтримку російських окупантів у разі наближення лінії фронту або захоплення регіону. Крім цього знайдено "угоди" представників партії про нерозголошення інформації щодо своєї підривної діяльності проти України", - йдеться в повідомленні пресслужби.

До того ж слідство виявило, що "партійний осередок" організував виходець з Донецької області, який прибув до Дніпра під виглядом переселенця. Ячейка постійно перебувала на зв'язку з представниками Шарія. Чоловік у власному помешканні облаштував підпільне відділення і тримав там склади з російськими виданнями, листівками та фінансову "звітність" щодо витрат на антиукраїнську діяльність.

Організатора діяльності осередку було виявлено в його домівці. Слідчими Служби безпеки розпочато кримінальне провадження за ст. 109 (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) Кримінального кодексу України.

Головне