Горить-палає повсюди на росії: хто винен, що відбувається та хто у плюсі

Горить-палає повсюди на росії: хто винен, що відбувається та хто у плюсі

На росії чи не щодня горять електростанції, заводи, великі супермаркети, падають цивільні та військові літаки, спалахують військкомати, фіксується підривна діяльність “рейкових партизанів”. Звичайно, це могло б бути дивним збігом обставин , однак, схоже, на все це є причини, вважають експерти.

“В більшості випадків це питання все ж таки до самих росіян. Зокрема тих, які розуміють, що саме у цьому військкоматі знаходиться їхня особова справа. Їх саме тут призвуть, і саме звіти вони поїдуть відповідно вже на фронт”, - пояснив в ефірі "Ми-Україна" Олексій Буряченко, виконавчий директор АОМС “Міжнародна асоцація малих громад”. 

Експерти переконані, що Кремль свідомо та навмисно не закривав кордони, аби усі незгодні мали змогу виїхати з країни. Втім в рф залишилось і так багато тих, кому не до вподоби путінські амбіції. Звісно ключовою причиною до прояву непокори та незгоди стає нова хвиля мобілізації.

“ У новорічному зверненні  Путін заявляє прямою мовою, що наступний рік буде роком смерті для росіян. Він прямо закликає росян іти помирати”, - додає експерт.

Найбільша кількість незгодних зафіксована серед молоді. За результатами навіть російських соціологічних досліджень серед молоді близько 20% не задоволені російською політикою і готові до спротиву режиму. Це приблизно 8 млн людей по усій території рф. Саме тому Кремль посилює контроль  за громадськістю  і на рівні закону забороняє бодай якесь висловлення невдоволення. 

Ще один дивний момент - підпали ТРЦ на росії. Штормить, на думку, аналітиків не лише молодь, а й бізнес-еліти.

"Вони шукають себе в оцій пост-путінській росії… ми бачимо що різні олігархи створюють собі приватні армії, як раз щоби захистити своє майно. Мається на увазі також і переділ власності, вже більш й більше ми бачимо цих випадків підпалів торговельних центрів", - - зазначає експерт.

З однієї сторони, це може бути може бути обумовлено отриманням страховки, з іншої - покаранням за незговірливість бізнесу фінансувати війну.

Як писав "Ми-Україна" раніше, лише за сьогодні на росії впав пасажирський Ан-2 та згорів наметовий табір мобілізованих. 

Головне