На лівому березі Києва вранці 25 червня запровадили екстрені відключення електроенергії. Про це повідомив генеральний директор Yasno Сергій Коваленко.
"На лівому березі Києва за командою НЕК "Укренерго" вводяться екстрені відключення", - написав він у Facebook.
Наразі про причини застосування аварійних вимкнень не повідомляються, "поки без деталей".
В "Укренерго" повідомили про зростання споживання електроенергії в Україні через спекотну погоду. Станом на 09:30 споживання було на 3,7% вищим, ніж в той самий час попередньої доби. Енергетики пояснили це більш активним використанням кондиціонерів. Українців закликали переносити активне користування електроприладами на денні години - з 10:00 до 16:00, коли найбільш ефективно працюють СЕС.
Нагадаємо, внаслідок обстрілів на ранок 25 червня зафіксовані нові знеструмлення у Донецькій, Харківській, Сумській, Херсонській та Запорізькій областях.
Як писав "Ми-Україна" раніше, в "Укренерго" не виключають відключення електроенергії тривалістю до п'яти годин у липні-серпні. Водночас в компанії пояснили, шо це станеться якщо тривала спека збігатиметься з новими масованими ударами росії по енергетиці.