Експерт: Американська розвідка не дозволить прикрити навчаннями в білорусі підготовку до наступу на Україну

Експерт: Американська розвідка не дозволить прикрити навчаннями в білорусі підготовку до наступу на Україну

Розвідка Сполучених Штатів Америки не дозволить прикрити навчаннями в білорусі підготовку до повторного наступу росії на Україну з білоруської території. Таку думку в ефірі телеканалу "Ми-Україна" висловив військовий експерт Олександр Алесін.

За його словами, навіть якби білоруські та російські генерали захотіли заховати за спільними навчаннями росії та білорусі якусь більш серйозну операцію, розвідка США цього б не пропустила.

"Стан американської супутникової, авіаційної та радіотехнічної розвідки не дозволить зробити таку хитру операцію прикриття. Тому що американці бачать кожен вагон, кожен бронетранспортер, кожну ціль на білоруській території. Тому, звичайно, якщо під прикриттям цих навчань будуть зосередження ударного угруповання, Збройні сили України отримають відповідну інформацію з американських розвідних джерел", - зазначив Алесін.

Також він впевнений, що у разі необхідності відповідні дані Україні надала б й англійська розвідслужба.

Як повідомляли "Ми-Україна", військова розвідки Міноборони Великої Британії повіломила, що в січні російське окупаційне військо перекинуло на територію Білорусі невелику кількість своєї ударної авіації.

Головне