Дозволить запобігти новій війні: у Латвії пояснили важливість вступу України в НАТО

Дозволить запобігти новій війні: у Латвії пояснили важливість вступу України в НАТО

Україна повинна стати членом Північноатлантичного альянсу після завершення війни, адже це дозволить запобігти розв'язанню рф нової війни. Таку думку висловив прем'єр-міністр Латвії Криш'яніс Каріньш.

Він наголосив, що після вступу в НАТО Україна отримає гарантії безпеки.

"Тривають військові дії, ніхто в НАТО не стане серйозно розглядати питання про включення України, оскільки це негайно втягне все НАТО у війну, яку Росія веде в Україні. Але в кінцевому підсумку, за нашої спільної і непохитної підтримки, Україна доб'ється своїх цілей", - впевнений Каріньш.

При цьому він вважає, що навіть після перемоги України у війні, росія залишиться країною з імперіалістичними нахилами та агресивним, автократичним урядом.

"Єдиний варіант стримування росії - це повний вступ звільненої України до альянсу НАТО з усіма гарантіями безпеки", - заявив Каріньш.

На його переконання, ці гарантії безпеки будуть важливими не лише для України, але і для всіх країн Європи.

"Ми не можемо очікувати, що керівництво росії змінить свій курс найближчим часом. Однак ми можемо гарантувати, що якими б не були її наміри, вона не зможе розпочати нову війну проти своїх європейських сусідів", - наголосив латвійський прем'єр.

Нагадаємо, раніше генеральний секретар Північноатлантичного альянсу Єнс Столтенберг запевнив, що Україна стане членом НАТО. Однак станеться це, за його словами, у довгостроковій перспективі.

Як повідомляли “Ми-Україна”,  керівник Офісу Президента Андрій Єрмак запропонував Київський безпековий договір як проміжний етап до вступу в НАТО.

Головне