Данілов про наказ Путіна щодо “режиму припинення вогню” на Різдво: Хто повірить мерзоті, яка вбиває дітей

Данілов про наказ Путіна щодо “режиму припинення вогню” на Різдво: Хто повірить мерзоті, яка вбиває дітей

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов назвав брехнею та лицемірством наказ президента рф Володимира Путіна запровадити “режим припинення вогню” на Різдво.

Так, у себе в Twitter Данілов зазначив, що Україна не вірить “мерзоті, яка вбиває дітей, обстрілює пологові будинки, катує полонених”.

“Яке відношення до християнського свята Різдва має зграя дрібних кремлівських чортів-іблісів? Хто повірить мерзоті, яка вбиває дітей, обстрілює пологові будинки, катує полонених? Режим припинення вогню? Брехня та лицемірство. Ми вас гризти будемо в співучій тиші української ночі”, - наголосив секретар РНБО.

https://twitter.com/OleksiyDanilov/status/1611048337662218247?cxt=HHwWjsC4pa37y9ssAAAA

Нагадаємо, раніше лицемірством таке рішення Путіна також назвав радник голови Офісу президента Михайло Подоляк. Він нагадав, що це росія, а не Україна, атакує чужу територію та вбиває мирне населення.

Як раніше повідомляли “Ми-Україна”,  у четвер, 5 січня, російський президент Володимир Путін доручив міністру оборони рф Сергію Шойгу запровадити “режим припинення вогню”, який буде діяти весь період святкування Різдва. 

Головне