Данілов: Богуслаєв своїм листом про обмін підтвердив, що він російський агент

Данілов: Богуслаєв своїм листом про обмін підтвердив, що він російський агент

Екс-очільник "Мотор Січі" В'ячеслав Богуслаєв, якого в Україні підозрюють у держзраді та у протидії Збройним силам, сам підтвердив свою роботу на ворога. За словами секретаря Ради нацбезпеки і оборони Олексія Данілов, він це зробив, написавши листа із прохання внести його до списку на обмін.

Про це Данілов заявив в ефірі марафону "Єдині новини" на телеканалі "Ми-Україна".

"Він просто у цьому листі підтверджує, що він був російським агентом, ось і все... Я вважаю, що ми у 1991 році зробили велику помилку, коли не закрили назавжди КДБ, а зробили перейменування. На сьогодні через це маємо страшні наслідки тої трагічної помилки. Цю структуру треба було будувати з нуля у 1991 році, як це зробили країни Балтії. Але ми впораємося, перемога буде за нами, а всі ці агенти будуть проситися на той "обмін", - зазначив секретар РНБО.

Данілов додав, що будь-яке рішення по обміну буде прийматися виключно на користь нашої країни.

Нагадаємо, у лютому СБУ повідомила про викриття фактів співпраці президента Мотор Січі з терористами “ДНР”. Як виявилось, після початку повномасштабного вторгнення високопосадовець здійснював фінансування терористичної організації “ДНР” через сплату “податків” та “зборів” у бюджет квазіутворення.

У березні правоохоронні органи викрили нові факти злочинної діяльності Богуслаєва. Було встановлено, що він, ймовірно, він блокував поставку бойового гелікоптера для Головного управління розвідки Міністерства оборони у квітні 2022 року.

Як писав "Ми-Україна" раніше, парламент Литви пропонує запровадити кримінальну відповідальність за схвалення російської агресії.

Головне