Чому в РФ стримано відреагували на призначення Герасимова командувачем військ в Україні: звіт ISW

Чому в РФ стримано відреагували на призначення Герасимова командувачем військ в Україні: звіт ISW

Російські провоєнні діячі стримано відреагували на призначення начальника Генерального штабу РФ Валерія Герасимова новим командувачем об'єднаного угруповання військ в Україні, так як сподіваються, що російське керівництво і Міністерство оборони РФ почали більш реалістично дивитися на війну в Україні.

Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни. Як зазначається, провоєнні блогери пов'язують призначення Герасимова з кількома поточними проблемами, включаючи внутрішню напруженість у Міноборони, конфлікт між ними і ПВК "Вагнер" та поганий стан війни.

"Блогери зайняли поразницьку позицію щодо призначення Герасимова, зазначивши, що доля його власної військової кар'єри залежить від довгострокового результату війни. Деякі більш критичні націоналістичні голоси заявили, що призначення Герасимова є прикладом нездатності Кремля вчитися на своїх історичних поразках, враховуючи, що начальник Генштабу не зміг утримати окуповані території на півночі України на початку війни", - йдеться у звіті.

Крім того, більшість все-таки сподівається, що Герасимов продовжить співпрацювати зі своїм попередником, а нині заступником командувача, командувачем Повітряно-космічних сил РФ генералом армії Сергієм Суровікіним та продовжуватиме ракетні удари по українській енергетичній інфраструктурі.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, у Головному управлінні розвідки України вважають, що наразі Росія готується до довготривалої війни.

Головне