Череватий: ЗСУ контролюють Соледар, це найгарячіша точка і там точаться бої

Череватий: ЗСУ контролюють Соледар, це найгарячіша точка і там точаться бої

Сили оборони України контролюють Соледар, однак там точаться бої й місто є найгарячішою точкою на фронті. Про це повідомив речник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий в ефірі марафону "Єдині новини".

За його словами, попри те, що в Соледарі точаться бої, українські військові мають можливість доставляти в місто боєприпаси та все необхідне.

"У Соледарі точаться бої. Сили оборони України займають позиції в самому Соледарі та в нас є можливість туди доставляти боєприпаси та інші речі. Це найгарячіша точка. Загалом Схід — це найбільш гарячий фронт", - зазначив Череватий.

У той же час речниця Донецької обласної військової адміністрації Тетяна Ігнатченко розповіла, що у місті наразі можуть перебувати декілька сотень мирних жителів.

"У Соледарі ситуація дійсно доволі напружена, немає інформації стосовно того, що рашисти щось там певну частину цього міста контролюють. Звичайно, ми мусимо дочекатися офіційної інформації від наших військових. У цьому місці знаходяться досі цивільні люди, у яких умовах вони зараз перебувають, не дай Боже уявити зараз нікому", - розповіла Ігнатченко. 

Разом з тим вона додала, що крім жителів Солераду, а це близько 500 людей, там можуть перебувати люди в околицях та громаді поблизу міста. А це ще приблизно 800-900 людей.

Як повідомляли Ми-Україна раніше, заступниця міністра оборони Україні Ганна Маляр повідомила, що поблизу міста Соледар у Бахмутському районі Донецької області тривають важкі бої.

Головне