Частина Донеччини залишилась без світла після російських обстрілів

Частина Донеччини залишилась без світла після російських обстрілів
Фото: Укренерго

На Донеччині через російські удари по енергетичній інфраструктурі зафіксовано значні знеструмлення. Енергетики проводять аварійні роботи.

Про це повідомляє НЕК "Укренерго" у Facebook.

У ніч на 8 грудня російські окупанти знову атакували енергетичну інфраструктуру Донецької області. Внаслідок ударів у регіоні вранці були знеструмлення. Енергетики розпочали аварійно-відновлювальні роботи, однак швидкість виконання робіт залежить від безпекової ситуації.

Станом на 9:30 ранку споживання електроенергії по країні знизилося на 15,2% порівняно з попереднім робочим днем – п'ятницею, 5 грудня. Причина – вимушене застосування більшого обсягу заходів обмеження.

Компанія нагадала, що внаслідок масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – в усіх регіонах України застосовуються графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення обсягом від 2,5 до 4 черг.

"Зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00", – додали в "Укренерго".

Як писав "Ми-Україна" раніше, в НЕК "Укренерго" заявили, що відновлення енергосистеми після російських обстрілів потребує тижнів, а не днів.

Головне