Більше сотні ліквідованих окупантів: бійці ССО розповіли про результат роботи в Соледарі

Більше сотні ліквідованих окупантів: бійці ССО розповіли про результат роботи в Соледарі

Понад сотня російських окупантів була знищення українськими бійцями під час боїв за Соледар. Також противник втратив 2 кулеметних розрахунків та 2 мінометних.

Про це повідомляє Командування Сил спеціальних операцій ЗСУ на Facebook-сторінці. Як зазначається, оператори Сил спеціальних операцій виявили скупчення противника на кількох ділянках. По російським військам було скеровано артилерію, а також на одній з ділянок було застосовано тактичний ракетний комплекс "Точка-У".

"Більше сотні росіян разом вирушили у пекло в районі Соледару. Це сталося завдяки злагодженій роботі воїнів ССО, артилеристів, ракетників. ... В результаті цих кількох ударів підтверджено знищення більш як 100 окупантів, 2 кулеметних розрахунків та 2 мінометних. На відео - один з етапів відпрацювання артилерії по заданим координатам", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляли "Ми - Україна" раніше, командир окремої тактичної групи аеророзвідки Збройних сил України з позивним “Мадяр” прокоментував ситуацію в Соледарі і спростував фейки ворога.

Головне