Атака на Суми реактивними БпЛА: кількість постраждалих зросла до 18 осіб

Атака на Суми реактивними БпЛА: кількість постраждалих зросла до 18 осіб
Фото: https://t.me/hryhorov_oleg/2717

Російська армія зранку атакувала Суми трьома швидкісними реактивними БпЛА, внаслідок чого пошокджена цивільна інфраструктура, є постраждалі.

Про це повідомив керівник Сумьскої ОВА Олег Григоров.

За його даними, реактивні БпЛА летять значно швидше за звичайні ударні дрони. Це ускладнює реагування на такі цілі.

У результаті атаки є пошкодженння за сімома адресами: багатоповерхові та приватні будинки, транспорт, об’єкти інфраструктури. 47-річна жінка отримала найважчі травми. У момент удару вона перебувала біля багатоповерхівки, зараз вона знаходиться під наглядом лікарів.

Крім того, до лікарень доставили двох дітей і двох дорослих. Іншим постраждалим надали допомогу на місці або після огляду відпустили додому.

Станом на цю хвилину по медичну допомогу звернулися вже 18 людей.

"Дякую всім, хто оперативно працював на місцях, допомагав евакуювати людей і доставляти їх до лікарень: медикам, волонтерам, рятувальникам, поліцейським та всім службам. І кожному, хто зараз поруч із людьми, які постраждали від чергової російської атаки по цивільних. Ліквідація наслідків триває. Усім буде надана необхідна допомога", - додав Григоров.

Як повідомляв "Ми-Україна" раніше, війська рф здійснили масовану атаку безпілотниками по Охтирському району Сумської області. Важкі поранення отримала 53-річна жінка, ще дев'ятеро людей звернулися за медичною допомогою.

Головне