Німеччина не підтримує передачу касетних боєприпасів Україні: як це пояснюють

Німеччина не підтримує передачу касетних боєприпасів Україні: як це пояснюють

Німеччина виступає проти того, щоб західні країни передавали касетні боєприпаси Україні. Як пояснила очільниця МЗС ФРН Анналена Бербок, її країна, як одна зі 111 держав-учасниць Конвенції про касетні боєприпаси, категорично не підтримує такий крок.

"Я стежила за повідомленнями ЗМІ. Для нас, як для держави-учасниці, угода в Осло є чинною", - наводить відповідь міністерки на запитання журналістів видання Reuters.

Угода, що підписана у 2008 році забороняє використання, накопичення, виробництво і передачу касетних боєприпасів.  Її підписали понад 100 країн, однак ні Україна, ні США не входять до числа підписантів договору про заборону цього виду зброї.

Нагадаємо, США схиляються до надання Україні касетних боєприпасів, і оголосити про це можуть вже цього місяця. Йдеться про вдосконалені звичайні боєприпаси подвійного призначення (DPICM). Україна ще минулого року просила Вашингтон про надання цих снарядів.

Все про те, у чому особливість і руйнівна сила касетних бомб, а також як вони допоможуть українській армії подолати російських окупантів можна дізнатись у матеріалі “Ми-Україна” за цим посиланням.

Як писав "Ми-Україна" раніше, заступник очільника МОЗ Ігор Кузін заявив, що його відомство підтримує законопроєкт про медичний канабіс.

До цього Президент Володимир Зеленський виступив за легалізацію медичного канабісу і використання таких ліків, хто цього потребуватиме. За його словами, Україна має створити найсильнішу в Європі галузь ментальної та фізичної реабілітації. Це стосується як будівництва реабілітаційних центрів, так і підготовки відповідних кадрів.

Головне