Маск планує зробити Х платним для всіх користувачів

Власник соцмережі X Ілон Маск висунув ідею про те, що платформа , раніше відома як Twitter, більше не може бути безплатним сайтом.

Як пише TechCrunch, під час прямої трансляції розмови з ізраїльським прем’єром Біньяміном Нетаньяху 18 вересня Маск сказав, що компанія “переходить на невеликий щомісячний платіж” за використання сервісу X. На його думку, платна підписка – це ефективний спосіб боротьби з ботами, оскільки вони рідше платять за послуги.

“Це єдиний спосіб для боротьби з величезними арміями ботів. Боти коштують дешево, утім, якщо їм доведеться платити кілька доларів або щось таке, їхня вартість зросте. До того ж щоразу, коли творець ботів захоче створити ще одного, йому доведеться використовувати новий спосіб оплати”, – пояснив бізнесмен.

Він не уточнив, скільки коштуватиме новий платіж за підписку, але назвав це “невеликою сумою грошей”.

Платна Premium-підписка на Twitter наразі коштує вісім доларів. Проте ціна може відрізнятися залежно від країни. Маск заявив, що він хоче розробити нижчий рівень ціноутворення, якщо платна підписка стане обов’язковою для всіх.

Як відомо, раніше цього місяця мільярдер заявив, що доходи X від реклами в США впали на 60%. Він обвинуватив у проблемах компанії з рекламою громадянські права та групи споживачів, які чинять тиск на великі бренди.

Як писав “Ми-Україна” раніше, президент Туреччини Реджеп Ердоган попросив генерального директора Tesla Ілона Маска побудувати сьомий завод з виробництва цих електромобілів у Туреччині, а також співпрацювати щодо штучного інтелекту й технологій Starlink

Головне

Українські Військово-морські сили та Служба безпеки України вночі 21 вересня завдали удар по військовому аеродрому “Саки” в окупованому Криму. Про це “Ми-Україна” повідомили власні джерела в СБУ. На летовищі на…