Маляр: Під час боїв співвідношення втрат України та рф сягають 1:10

Під час боїв на Сході бувають періоди, коли російська армія втрачає вдесятеро більше військовослужбовців, ніж Збройні сили України.

Про це повідомила заступниця голови Міністерства оборони України Ганна Маляр у своєму Telegram-каналі.

“На жаль, втрати – це неминучий наслідок війни. Без втрат не буває. Одна з головних задач воюючої сторони – знищення фізичної сили противника”, – написала вона в соцмережі.

При цьому Маляр зазначила, що у росіян втрати більші навіть при тому, що у них перевага за кількістю особового складу та озброєння. За її словами, у ворога були більші втрати і в 2014-2015. Проте зараз той коефіцієнт майже удвічі зріс на користь України.

“У нас бувають такі дні на Сході, коли співвідношення вбитими сягає 1 до 10. Це, звісно, не щодня, і середній коефіцієнт нижчий, але менше з тим”, – додала заступниця очільника Міноборони.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, голова Міністерства оборони Великої Британії Бен Воллес заявив, що Сполучені Штати Америки переконані, що російські окупаційні війська втратили кілька сотень тисяч солдатів після початку повномасштабного вторгнення в Україну. Він розповів, що, згідно з оновленими даними США, втрати російської федерації у повномасштабній війні проти України становлять понад 220 000 вбитих та поранених солдатів.

Мер Мелітополя Іван Федоров розповів, що кожного тижня російським окупаційним військам доводиться відкривати нові шпиталі для своїх поранених бійців. Їхня кількість стає все більшою.

Головне