Макрон знову заявив про необхідність переговорів між Україною та рф

Президент Франції Емманюель Макрон вкотре заявив, що Україна повинна налагодити діалог з країною-агресором росією. Свою думку він висловив в інтерв’ю іспанському виданню El Pais.

За словами глави французької держави, його країна підтримує Україну, проте українцям варто шукати діалог з рф.

Також Макрон розповів, коли він востаннє розмовляв з російським президентом Володимиром Путіним. Він стверджує, що не зідзвонювався з главою російської держави останніми тижнями, проте політики знаходяться у постійному контакті.

Крім того французький президент спробував знову виправдати свою заяву про те, що росіян не потрібно принижувати.

“Міста не змінюються і географія не змінюється. Ви можете боротися з лідерами, ідеями, проектами. Ми робимо це рішуче, без двозначності. Але потім, у довгій історії з містами-сусідами, необхідно знати як знайти шляхи та засоби для розбудови миру. Це станеться свого часу. І я говорив це тоді, коли всі про це забували, повторюючи, що: “Треба поставити Росію на коліна тощо”. Це все. Жестами і вчинками я показав, що сьогодні Франція понад усе стоїть поруч з українським опором, військовою підтримкою та санкціями. Тому немає ніякої двозначності, але ми завжди повинні зберігати здатність до діалогу”, – заявив Макрон.

Як повідомляли “Ми-Україна” раніше, Франція анонсувала передачу Силам оборони України бронемашин та колісних танків для боротьби з російським окупаційним військом. 

Головне